25η αγωνιστική: A.ο Ξάνθη-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-0

Με 2η συνεχόμενη ήττα και κάκιστη εμφάνιση συνέχισε η ομάδα μας στο πρωτάθλημα. Η Ξάνθη προηγήθηκε μετά από χαρακτηριστική αδράνεια της άμυνάς μας σε στημένο και ουσιαστικά πέρα από ένα 10λεπτο στο 2ο ημίχρονο η ομάδα δεν αντέδρασε, ενώ μπορούσε έστω την ισοφάριση. Η πραγματική κυανοκίτρινη παρουσία υπήρξε στο πέταλο των Πηγαδιών όπου 70 εκδρομείς από Αγρίνιο, Αθήνα και τις γύρω ππεριοχές τραγούδούσαν ως το τελος, χωρίς βέβαια να τους ανταμείψει η ομάδα. ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ breitling replica|montblanc replica

Διαβάστε περισσότερα

Η Θύρα 6 πάει Ξάνθη !

Τα κυανοκίτρινα ταξίδια δεν τελειώνουν ποτέ. Η ΘΥΡΑ 6 θα βρεθεί και αυτήν την Κυριακή κοντά στην ομάδα μας για τον αγώνα με την Ξάνθη. Αναχώρηση 07:30 το πρωι από...

24η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1

Απαράδεκτη εκτός έδρας εμφάνιση και ήττα για τον Παναιτωλικό μας στην Ριζούπολη, καθώς η ομάδα δεν μπήκε ποτέ στο πνεύμα του αγώνα. Ούτε το βαθμολογικό κίνητρο του αντιπάλου, ούτε τα...